Tēva Sirds

Tēva Sirds (The Father's heart) was our team's first youth conference in Latvia. Our guest speaker at the conference was Dave Patty, the founder and president of Josiah Venture. Over the two days Dave spoke on God's Father heart for us as His children and how we can experience His love, pleasure, identity and place in our daily lives.

You can watch the videos of each session below and download the workbook in Latvian or English. For more info, check out tevasirds.lv.
________


________

Gandrīz ideālas attiecības ar tēvu bija visas viņa [Džordža Makdonalda] gudrības cilvēciskā sakne. Viņš teica, ka no sava tēva viņš iemācījās, ka būt par tēvu ir visa Visuma pamatā. Tādā neierastā veidā viņš tika sagatavots mācīt reliģiju, kurā Tēva un Dēla attiecības ir vissvarīgākās no visām attiecībām.
K.S. Luiss Džordža Makdonalda Kopoto rakstu priekšvārdā
Mēs tik bieži esam dzirdējuši par Dievu Tēvu, mēs tik bieži saucam Viņu par mūsu Debesu Tēvu, bet cik daudzi no mums patiešām piedzīvo šīs Tēva un bērna attiecības? Mūsu izpratni par Dievu kā Tēvu veido mūsu attiecības ar mūsu miesīgo tēvu, tēva loma, kuru definē kultūra, kā arī nemitīgi mainīgās ģimenes vērtības mūsdienu sabiedrībā.
Latvijā ļoti daudzi cilvēki ir auguši nepilnā ģimenē, ģimenē bez tēva vai ģimenē, kur tēvs nepilda savu lomu. Tomēr pat vislabākais un mīlošākais miesīgais tēvs nekad nespēj būt ideāls, bet Debesu Tēvs tāds ir. Mums ir nepieciešams ieraudzīt, ka visuvarenais Dievs ir arī mīlošs un gādīgs Tēvs.
Konferences “Tēva sirds” mērķis ir dot iespēju katram tās dalībniekam ne tikai piedzīvot Dieva Tēva sirds siltumu, bet arī iemācīties, kā regulāri, katru dienu iespējams savu dzīvi izgaismot ar Dieva Vārda patiesību, lai dažādi stereotipi un meli par Dievu kā Tēvu tiktu lauzti.
Konferences galvenais viesis ir Deivs Petijs (Dave Patty) – jauniešu misijas organizācijas “Josiah Venture” prezidents. Deivs un viņa sieva Konija (Connie) 1980-tajos gados kļuva par misionāriem Savienoto Valstu virsnieku un viņu ģimeņu vidū. Caur dažādiem evaņģelizācijas projektiem bijušajās komunistu bloka valstīs viņi atskārta, ka jaunieši ir gatavi un izslāpuši dzirdēt Evaņģēliju, uzticēties Kristum un tikt mācīti kļūt par jauniem kristīgiem vadītājiem. Deivs ir bijis misijas laukā vairāk nekā 25 gadus, un šobrīd viņš kopā ar sievu un trim bērniem dzīvo Čehijā.
Deivs Petijs runās par četriem avotiem, kas nāk no Dieva Tēva sirds:
  1. Mana identitāte. Ja tava identitāte nenāk no Tēva, to nosaka cilvēki un apstākļi tev visapkārt, kas visu laiku mainās.
  2. Tēva mīlestība pret mani. Bez Tēva mīlestības tu nemitīgi centies atrast mīlestību citur. Lai kāds būtu šīs mīlestības avots, tas nav pietiekams un nepārtraukti liks tev vilties.
  3. Tēva Prieks par mani. Ja Tēvs tevi nepiepilda, tu meklē piepildījumu un baudu citur. Tas rada nevēlamas atkarības, no kurām ir grūti atbrīvoties.
  4. Mana vieta Tēva misijā. Ja tava drošība nav Tēvā, tu nepārtraukti cīnies, lai iekarotu sev vietu zem saules. Tevi pārņem bailes, ka tava dzīve nav nozīmīga, un tu norobežojies no apkārtējiem.
Konferencē būs arī atraktīvi vadītāji, kvalitatīva mūzika, kafijas un cepumu pauzes, diskusijas un citi patīkami pārsteigumi. Tās rīkotāji cer, ka katram dalībniekam tas būs ne tikai neaizmirstams piedzīvojums, bet jo vairāk – sākums svarīgām pārmaiņām un ciešākām attiecībām ar Debesu Tēvu.

No comments: